פנל אלומיניום

פנל אלומיניום איכותי מבית אן. אס. פאנל (NS PANEL)

אנו מתמחים בייצור פנל אלומיניום במילוי פוליסטירן מוקצף שמתאים לכל מטרה בתחום הבנייה הקלה (בניית מחסנים, סגירת מרפסות, פרגולות, סגירת גגות, קירוי מתחמים עד הקמת בתים שלמים).

במפעל שלנו אנחנו מייצרים פנלים מבודדים מאלומיניום באיכות הגבוהה בישראל וברמת הדיוק המרבית שמאפשרת את עיבוד ואת עיצוב הפנל בדיוק לפי צרכיכם. כיום אין צורך להשתמש יותר בלבנים ובלוקים, מהיום החדשנות הגיע גם לעולם הבניה, בונים עם פנל אלומיניום מבודד ואיכותי ונהנים מכל היתרונות.

פאנל מבודד

מה הופך פנל אלומיניום לחומר הגלם המועדף?

בשנים האחרונות אפשר לראות כי יותר ויותר קבלנים ואדריכלים בוחרים לעבוד עם פנל אלומיניום כדי לבנות בתים שלמים בשיטת הבניה שכבשה את העולם – שיטת הבניה הקלה. בזכות הפופולריות הרבה לה שיטת בניה זו זוכה בימים אלו, יותר ויותר אנשי מקצוע מגלים מחדש את האלומיניום ותוצריו ובוחרים לעבוד אתו בפרויקטים נוספים.

כדי להבין מה הסיבות שגרמו לפנל האלומיניום לסחוף בסערה את עולם הבניה, בואו ונבחן כמה מהיתרונות הבולטים שיש לאלומיניום ומוצריו.

  • חוזק טכני – האלומיניום הוא חומר גלם חזק באופן יוצא מגדר הרגיל. את פרופילי האלומיניום אפשר לייצר בעובי משתנה ובהתאם לכך הם מסוגלים להחזיק משקלים גדולים יותר, אך עדיין לשמור על משקל עצמי נמוך שמאפשר עבודה נוחה.
  • משקל סגולי נמוך – בהמשך ישיר לחוזק הטכני של פנל האלומיניום, מוצרי האלומיניום הם בעלי משקל נמוך מאוד ובהתאם לכך לא נדרשים עובדים רבים לאורך תהליך הבניה.
  • עמידות רבה – האלומיניום הוא חומר שמסוגל להתמודד עם פגעי מזג האוויר בצורה הטובה ביותר. בזכות העובדה שהוא אינו מפתח קורוזיה או חלודה, אין צורך להחליפו והוא נשאר אמין ואיכותי גם שנים רבות לאחר ההתקנה.
  • וויסות אקלים – אף על פי שהאלומיניום נדמה לנו כחומר גלם קשיח, למעשה הוא בנוי בצורה כזו שמאפשרת וויסות אקלים של חום וקור ברמה הגבוהה ביותר אשר תורמת לשמור על טמפרטורה נעימה בבית לאורך כל השנה.
  • בידוד ואטימות – האלומיניום לא מאפשר למים לחדור דרכו ובנוסף לכך, בתוך פנל אלומיניום אפשר למצוא בידוד תרמי ואקוסטי איכותי בצורת פוליסטירן מוקצף שמשלים את תכונות וויסות האקלים לרמה של חומר גלם מושלם לבנייה קלה למגורים.

 

אתם שולטים על גודל פנל האלומיניום

ברשותנו הכלים המשוכללים ביותר בכל הקשור לייצור ועיבוד אלומיניום והמכשור הייחודי שברשותנו מאפשר ייצור פנל אלומיניום בכל צורה וגודל שנדרש. כל פרופיל אלומיניום מיוצר ברמת דחיסות של F20 לפחות וכולם עמידים בפני אש ועומדים בתווי התקן הישראלים והאירופאים. אפשר להזמין את עובי האלומיניום בכל גודל נדרש, כאשר בדרך כלל עובי פרופיל אלומיניום יהיה 0.67 מ"מ ועובי הפוליסטירן המוקצף יהיה בין 75 מ"מ ל – 155 מ"מ (בהתאם למיקום הסופי של פנל האלומיניום).

רמת הדחיסות הגבוהה לה אנו מחויבים בעת ייצור הפנל המבודד מאפשרת את חוזקם של הפנלים לכל אורכם, מה שגם מאפשר את התקנת הפנלים ללא צורך בקונסטרוקציה נוספת. גם לריקוע מעטפת האלומיניום אנחנו משתמשים במכבשים ייעודיים ומשוכללים המעניקים מראה נקי ואסתטי שלא מצריך שום ציפוי נוסף. אם כל זה עוד לא הספיק, אז לסיום אנחנו מעבירים את פנל האלומיניום במצבעת האלומיניום שלנו שמאפשרת לצבוע את האלומיניום בכל צבע נדרש ואינה מוגבלת רק לשלושה צבעים. ועכשיו חדש! ניתן לצבוע ולקבל את האלומיניום גם בגוון עץ!!!

 

מפרט טכני של פנל אלומיניום:

מאפיין

מידה

עובי פנל האלומיניום

אפשר להזמין פנל אלומיניום בעובי משתנה של: 50, 75, 100, 150, 200, 250 ו – 300 מ"מ

רוחב נטו של פנל אלומיניום

1210 מ"מ

אורך פנל האלומיניום

בהתאם לצרכי הלקוח אפשר להזמין את פנל האלומיניום בכל אורך שלו זקוקים

מעטפת חיצונית

שני לוחות אלומיניום בעובי של כ – 0.6 מ"מ

ליבת פנל האלומיניום

פוליסטירן מוקצף שאפשר לשנות את עוביו לפי הצורך בין 75 מ"מ ל – 155 מ"מ

דרגת התלקחות

B

מוליכות תרמית

מקסימום 0.0350 וואט/מ*ק

התנגדות תרמית

לפי ת"י 1045 - בעל מקדם הולכה תרמית של 0.03 ואט למ' ל - C°

חוזק מבני

180 ק"ג למטר רבוע במפתח של 2350 מ"מ

סוג נעילה

סוג SNAP-N-LOCK

שאלות נפוצות על פנל אלומיניום

פוליסטירן מוקצף הוא חומר תרמו פלסטי שמוכר לנו יותר בשמו העממי, "קלקר". תכונותיו של הפוליסטירן מוקצף הופכים אותו למושלם כחומר הבידוד בפנל אלומיניום בשל העובדה שניתן להזריק את החומר אל תבניות ייעודיות והוא בעל תכונות בידוד תרמי ואקוסטי מהמעלה הראשונה. בנוסף לכך, הפוליסטירן המוקצף עמיד בפני אש וחום ברמה גבוהה.

בניגוד למקומות אחרים שמשווקים פנל אלומיניום, אנחנו ב – NS Panel מייצרים את פנל האלומיניום בעצמנו. בזכות כך אנחנו מסוגלים לייצר כל הזמנה שתבוא לדרכנו, בין שמדובר על הזמנה סיטונאית או על הזמנה ייחודית ופרטנית וכמובן ללא פערי תיווך, היישר מהיצרן לצרכן.

בהחלט כן. תהליך הייצור של פנל אלומיניום נעשה במפעל מבוקר, מה שמבטיח כי אין זיהום סביבתי נרחב או אשפת בנייה מיותרת. בעיני מומחים רבים שימוש בפנל אלומיניום מסייע לשמירה על הסביבה, מביא לירידה בשימוש במזגן, השימוש בו גורם לכך שתהליך הבניה קצר יותר ומהיר יותר ונעשה כמעט ללא זיהום סביבתי.

במקרים כאלו יש מספר אפשרויות להאיר את השטח שמתחת לגג. האפשרות הראשונה היא כמובן התקנה של תאורה שאפשר לשלבה בצורה חבויה או גלויה בתוך הגג. האפשרות השנייה היא להשתמש בחלון מיוחד, שנקרא סקיילייט, וכך לאפשר לאור להיכנס פנימה.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן