פנל מבודד דקורטיבי

פנל מבודד דקורטיבי - אסתטיקה מבית NS PANEL

הרשו לנו להכיר לכם את מגוון הפנלים הדקורטיביים והמעוצבים שלנו. ליהנות מכל היתרונות של הפנל המבודד והאיכותי שלנו, פלוס עיצוב דקורטיבי יפיפה. אצלנו ב– NS Panel מייצרים פנלים מבודדים באיכות הגבוהה ביותר וברמת דחיסות של F20 לפחות. החוזק המבני של הפנלים המבודדים שלנו כבר מוכר בקרב אנשי המקצוע, אבל עכשיו אנחנו רוצים להפנות את הזרקור גם לפנל מבודד הדקורטיבי שלנו שמשנה את חוקי המשחק.

 

יתרונות הפנל הדקורטיבי של NS Panel?

  • ייצור כחול לבן – מפעל האלומיניום שלנו נמצא בארץ, בבית חורון, וכך אנחנו תמיד נמצאים עם יד על הדופק על איכות המוצרים שלנו כדי לספק רק את המוצרים הטובים ביותר. צוות העובדים המיומן שלנו מתמחה בייצור של פרופילי אלומיניום כבר שנים רבות ובעזרת המכשור הטכני המתקדם ביותר בארץ אנחנו מאפשרים לכולם ליהנות מפנל מבודד באיכות בין-לאומית, במחירים שפויים והגיוניים.

 

  • חוזק מבני – כדי להבטיח את החוזק המבני המרבי, אנחנו עובדים מראש עם אלומיניום איכותי שמגיע מספקים מורשים. אבל חומרי הגלם לא מספיקים, לכן אנחנו מוודאים שכל פנל מבודד מאלומיניום שיוצא מהמפעל שלנו בוא באיכות הגבוהה ביותר כך שלא יהיה צורך בקונסטרוקציה נוספת לאורך ההתקנה.

 

  • אסתטיקה – לא משנה אם אתם אוהבים להבליט את חומרי הגלם ולייצר מראה תעשייתי, או שאתם מחפשים מראה מינימליסטי יותר. אצלנו תמצאו פאנלים מבודדים דקורטיביים עם מעטפת רקועה, נקייה, ואסתטית שלא מצריכה טייח או חיפוי כלל.

 

  • ייצור לפי הזמנה – במפעל שלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים לפרויקט הבניה שלכם. בין שאתם בונים בית בשיטת הבניה הקלה או שאתם מחפשים להתקין פרגולה מפנל מבודד במרפסת. אצלנו תוכלו לקבל פנל מבודד דקורטיבי לפי מידה בהזמנה לכל מטרה. במפעל שלנו תוכלו לקבל את הפנל בכל גודל ובכל עובי שאתם צריכים במהירות ובאיכות שלא הכרתם.

 

  • מצבעת אלומיניום – עוד ייחוד שתוכלו למצוא רק אצלנו ב – NS Panel הוא בגזרת הצבעים של התוצרים המוגמרים. בעזרת תנורים ייחודיים ושימוש בצבעים אלקטרוסטטיים אנחנו מסוגלים לצבוע את הפנל המבודד, וכל מוצר אלומיניום אחר, בכל צבע שאתם רוצים וזאת בניגוד למקומות אחרים שמוגבלים לשלושה צבעים בלבד.

 

  • הזמנתם היום קיבלתם מחר – דחיית סיפוקים היא לא הצד החזק שלנו ולכן אנחנו עושים את כל המאמצים לייצר בעבורכם את פרופילי האלומיניום במהירות הגבוהה ביותר. בדרך כלל אנחנו מספקים את המוצרים המוגמרים בתוך יום או יומיים בלבד, וזאת לאחר בדיקות איכות מקיפות שמבטיחות שלאורך תהליך הייצור האיכות תישמר.

 

  • שירות הוליסטי – אנחנו מאמינים שהמוצרים שלנו אומנם מדברים בעד עצמם, אך בנוסף למוצרים איכותיים אנחנו מציעים גם שירותי התקנה וייעוץ. כדי להבטיח שכל מוצר שיוצא מאתנו, גם מורכב בצורה האיכותית ביותר, אנחנו מציעים ללקוחות פרטיים שירותי התקנה והתאמה מלאה של המוצר לצרכיו. זאת בשונה מלקוחות עסקיים ומתקינים שלהם אנו מייצרים בסיטונאות.

שאלות נפוצות על פנל מבודד דקורטיבי

אם נבחן את האספקטים הטכניים נראה שאין הבדל בין שני סוגי הפנלים המבודדים האלו. ההבדל היחידי שאפשר להצביע עליו הוא שפנל דקורטיבי הוא כזה שאפשר לבחור את העיצוב שלו מבחינת המרקמים והדוגמאות. לעומת זאת, פנל מבודד קלאסי מגיע במראה אחיד

בוודאי. המחברים של שני סוגי הפנלים הם אותם המחברים, ההבדל ביניהם הוא כאמור בנראות של הפנל בלבד כך שאם רוצים בהחלט אפשר לחבר בין פנל מבודד דקורטיבי או דמוי עץ לבין פנל מבודד קלאסי רגיל.

בעיקרון אין שום מניעה להרכיב את המוצרים שלנו באופן עצמאי וזה כולל כמובן את הפנלים המבודדים הדקורטיביים והלא דקורטיביים. אבל לצד זאת, אנחנו מציעים שירותי התקנה ללקוחות פרטיים כך שאין צורך לשבור את הראש ולהתקין לבד כי אנחנו מספקים לכם את המוצר המוגמר בשלמותו כולל התקנה ואחריות.

לחומר המילוי שבו משתמשים בין לוחות האלומיניום אין השפעה כלל וכלל על הנראות החיצונית של הפנל המבודד. באופן כללי אנחנו ב– NS Panel נוהגים להשתמש בפוליסטירן מוקצף (קלקר במילים פשוטות יותר) כחומר המבודד שנמצא בתוך סנדוויץ' האלומיניום. הקלקר נחשב לחומר גלם בעל תכונות בידוד תרמיות ואקוסטיות מהמעלה הראשונה ומשקלו הקל מסייע ללוחות האלומיניום להיות קלות משקל כך שגם אין צורך בקיבועים רבים כדי להבטיח את בטיחות הפנל

אצלנו ב- אן. אס. פאנל תוכלו לבצע הזמנה של פנל מבודד דקורטיבי בכל צבע וגוון שתרצו. בעזרת שירותי מצבעת האלומיניום הייחודיים שלנו, אנחנו מסוגלים לצבוע את האלומיניום בכל צבע שקיים. הצבעים הפופולריים ביותר הם גווני העץ השונים שמקנים לפנל המבודד מראה טבעי וקלאסי שמשתלב בצורה הרמונית כחלק מעיצוב הפנים.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן