סגירת מרפסת פנטהאוז

סגירת מרפסת פנטהאוז עם הפנלים של אן. אס. פאנל

אם גם אתם מחפשים לשדרג את רמת החיים שלכם ולעבור לגור בפנטהאוז, כדאי שתקראו איך סגירת מרפסת פנטהאוז תשדרג את הדירה עוד יותר. לפי ההגדרה היבשה, דירות פנטהאוז הן דירות הממוקמות בקומה האחרונה של בניין מגורים שיש להן מרפסת היקפית שמקיפה לפחות שלושה צדדים של הדירה. דירות פנטהאוז הן דירות רחבות ידיים וביחד עם המרפסת, הדירה בדרך כלל שווה בגודלה לשתי דירות באותו הבניין.

במצב העניינים הזה, הדירה מקבלת חשיפה ישירה של אור שמש והשימוש במרפסת מוגבל לימים שבהם מזג האוויר נעים. אבל סגירת מרפסת פנטהאוז משנה את זה ולמעשה הופכת את המרפסת לחלל שאפשר לנצלו בכל עת והלכה למעשה היא מגדילה את השטח השימושי בבית. סגירות מרפסות הפנטהאוז שלנו ב – NS Panel הן מהאיכותיות ביותר בישראל והן מיוצרות בהתאמה מלאה למרפסת שלך.

סגירת מרפסת פנטהאוז

מה זה סגירת חורף לפנטהאוז ולמה זה תורם?

כיוון שמרפסות פנטהאוז נמצאות בקומה האחרונה של בניין המגורים, הן בדרך כלל חשופות לשמש באופן ישיר. בניגוד לשאר המרפסות בבניין, למרפסת הפנטהאוז אין עוד דירה מעלייה שתחסום את השמש ולכן הדרך היחידה שלנו ליהנות מהמרפסת באופן מלא זה על ידי סגירת מרפסת הפנטהאוז.

אומנם קיימים סוגים שונים של סגירות מרפסת לדירות פנטהאוז, אך המשותף לכלל הסוגים הוא בכך שבסיום ההתקנה מתווסף למרפסת גג איכותי. בחלק מהסוגים אפשר גם להוסיף סגירת צד שתהפוך את המרפסת לחלל סגור, אבל על הסוגים השונים נרחיב בהמשך. כרגע אנחנו רוצים להתמקד ביתרונות שי לסגירת מרפסת פנטהאוז.

  • שימוש במרפסת 365 ימים בשנה – על ידי כך שאנחנו סוגרים את המרפסת, אנחנו מייצרים הגנה מפני השמש ומפני הגשם ולפיכך הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לסגירת מרפסת פנטהאוז להציע זה האפשרות לשבת במרפסת לאורך כל השנה.

  • הגדלת שטח הדירה – סגירת מרפסת פנטהאוז מאפשרת לנו בפועל להגדיל את שטח הדירה ולהתאים אותו לפעילות שוטפת. יש אנשים שממש מרחיבים את סלון המגורים על ידי סגירת המרפסת ויש כאלו שהופכים את השטח שנוסף לפינת אוכל, הבחירה מה לעשות עם השטח היא לגמרי שלך.

  • בטיחות – כאשר יש לנו מרפסת פתוחה אין דבר שמפריד בין הדירה לבין החוץ מלבד חלון הזזה ואולי תריס חשמלי. זה אומר שהדירה שלנו גם חשופה מבחינת היכולת לפרוץ אליה פנימה, אך גם חשוב לשמור שילדים קטנים לא יתקרבו לקצה המרפסת. סגירה מלאה של מרפסת פנטהאוז פותרת את שתי הבעיות האלו.

  • בידוד ואיטום – אצלנו ב – NS Panel תמצאו מגוון של אפשרויות לסגירת מרפסת פנטהאוז, כאשר כל האפשרויות עשויות מפנל מבודד איכותי שמעניק את רמות הבידוד והאיטום הטובות ביותר.

  • שדרוג החזות – העובדה שאפשר לעצב את סגירת מרפסת הפנטהאוז בהתאמה מלאה היא עוד יתרון חשוב כיוון שכך אפשר לשדרג את חזות הדירה ולהתאים את הסגירה לחזון העיצובי שלנו.

  • ניקיון – סגירת מרפסת מונעת מלכלוך כמו אבק ועלים להיכנס לבית ובכך הבית נשמר נקי יותר לאורך זמן רב יותר.


מגוון של סגירות מרפסת פנטהאוז מבית
NS Panel

חברת NS Panel מתגאה במפעל האלומיניום החדיש והמשוכלל ביותר בישראל ובתהליכי ייצור קפדניים שמאפשרים לנו להציע מגוון של סגירות מרפסת פנטהאוז איכותיות. כל המוצרים שלנו עומדים בתווי הבטיחות המחמירים ביותר ונחשבים בעיני מומחים לאיכותיים ביותר שקיימים בשוק. להלן האפשרויות השונות שאנחנו מציעים לסגירת מרפסת פנטהאוז.

  • סגירת פרגולה למרפסת פנטהאוז – הסגירה הפשוטה ביותר שאפשר להקים במרפסת פנטהאוז היא על ידי הצבה של פרגולה. את הפרגולה אפשר לבנות כך שתתחבר ישירות לקיר החיצוני, או שאפשר להקימה כמעין סוכה העומדת על קונסטרוקציה ייחודית.

  • סגירת מרפסת פנטהאוז מאלומיניום – סגירת מרפסת פנטהאוז מאלומיניום הופכת את המרפסת לחלל סגור על ידי הצבה של תקרה וקירות מפנלים מבודדים איכותיים.

  • סגירת מרפסת פנטהאוז עם חלונות – סגירת מרפסת פנטהאוז עם חלונות דומה בעיקרה לסגירת אלומיניום, אך במקום להשתמש באלומיניום משתמשים בחלונות איכותיים ורחבי ידיים.

  • סגירת מרפסת פנטהאוז מתקפלת – בניגוד לשאר אפשרויות סגירת המרפסת, אשר הן קבועות במקומן, לסגירת המרפסת המתקפלת ישנו מנגנון ייחודי המאפשר לפתוח ולסגור את המרפסת בקלות.

שאלות נפוצות על סגירת מרפסת פנטהאוז

כחלק מהשירות שלנו בחברת NS Panel אנחנו מציעים ייצור, שיווק והתקנה. אנחנו עובדים באופן שוטף עם לקוחות פרטיים שלהם אנחנו מבצעים גם את ההתקנות, ובמקביל יש לנו מחלקה עסקית ייחודית שעובדת עם מתקינים וקבלנים בהספקה שוטפת של מוצרי אלומיניום איכותיים.

כל תוספת ושינוי של הדירה, ובעיקר שינוי המשפיעה על חזות הבניין, דורש היתר מיוחד. בהתאם לחוק הפרגולות, אם בוחרים בסגירת פרגולה למרפסת אז אפשר רק לדווח ולהתחיל בבניה, אך אם בוחרים בסגירת מרפסת פנטהאוז מלאה יש לקבל היתר טרם תחילת העבודה. עוד דבר שחשוב לדעת הוא שכאשר מקימים קירוי על פני שטח הגדול מ – 20 מ"ר, יש לקבל גם אישור מהנדס.

בהתאם לשטח מרפסת הפנטהאוז בפועל, אפשר לשלב בין סגירת מרפסת מלאה לבין סגירת פרגולה. כך למשל אפשר שבחלק אחד של הגג נקים סגירה מלאה שמתחברת אל הבית, אך בחלק אחר של המרפסת רק נקים פרגולה.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן