סגירת מרפסת

סגירת מרפסת - מעולם לא היה קל יותר

סגירת מרפסת והסבה של מרפסת לחדר, הוא אינו עניין חדש. הפאנלים המבודדים של חברת "אן. אס. פאנל" נועדו בדיוק לשם כך. פאנלים מבודדים מאלומיניום המתנהגים בדיוק כמו לבנים לבנייה, מבודדים כל חלל הרמטית אך לא דורשים שום היתר בנייה.

סגירה הרמטית, בידוד הבית ותוספת של חדר נוסף. כך כולם סוגרים היום מרפסת ומעלים את ערך הבית.

הפאנלים של חברת "אן. אס. פאנל" - ההמצאה שסוגרת כל מרפסת!

בלי צורך באישורים! הכי קל! הכי פשוט!

 

סגירת מרפסת תוך יומיים בלבד

הטכנולוגיה המתקדמת נוגעת היום בכל תחומי החיים. כך גם תחום פיתוח חומרי בנייה קלה שזוכה להמצאות חדשות, כמו הפיתוח של פאנלים מבודדים מאלומיניום במגוון צבעים לסגירת מרפסות של חברת "אן. אס. פאנל".

מדובר בפאנלים המצליחים לבודד מקור ומחום, סוגרים הרמטית את המרפסת ומצליחים בכמה שעות להפכה לעוד חדר בבית. חדשה מרעישה? בהחלט!!!

אין ספק שהמידע הזה עושה את ההחלטה אם לסגור את המרפסת או לא, להרבה יותר קלה וחיובית. תחשבו על זה, במקום שיפוצניק שיסתובב לנו בין הרגליים וכל הבית יהפוך לאתר בנייה מאובק, פשוט מזמינים סגירה עם פאנלים. הכל קורה תוך יומיים בלבד מהזמנת העבודה. בלי לכלוך, בלי אבק ובלי יותר מדי רעש. תוך יומיים יכול להיות לנו חדר נוסף בבית.

חשוב לציין כי היום, סגירת מרפסת עם פאנל מבודד זו בעצם האפשרות החוקית היחידה שלנו לסגור מרפסת שכן שום רשות מקומית לא מאשרת היום, כפי שהיה מקובל בעבר סגירת מרפסת בבנייה רגילה כי המגמה היא לשמור על אחידות הנוף והסביבה.

יש מרפסת? יופי תיכף יהיה לכם עוד חדר!

סגירת מרפסת מוסיפה לבית עוד שטח לדירה ומעלה את ערכה. לעתים הפיכתה לחדר פותרת ממש בעיה. זו יכולה להיות לידה של תינוק שדורשת חדר נפרד לילד הבכור, פינת קפה שקטה, פינת קריאה, חדר עבודה ועוד. במחירי הנדל"ן המאמירים של היום, לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה לעבור לבית יותר גדול.

סגירת מרפסת בחומרים של בנייה קלה עם הפאנלים מאלומיניום של חברת "אן. אס פאנל" מחייבת רק קבלת אישור מהשכנים.

ואם כבר מדברים על תוספת, אז רפורמת המרפסות שנוספה כתיקון לחוק משנת 1992 מעניקה לכל בעל דירה זכות לתוספת מרפסת בשטח של 12 מ"ר לדירה. הליך כזה דורש הגשת בקשה לרשות המקומית בהליך רישוי מקוצר, והמגמה היא להיענות בחיוב.

איך מתבצעת סגירת מרפסת ע"י חברת "אן. אס פאנל"?

נציג חברת "אן, אס. פאנל" יגיע לביקור ויבחן את המרפסת ואת מצבה הפיזי. האם ניתן להתקין בה פאנלים מאלומיניום, באיזה מידות? כמה פרופילים צריך? מהי התכנית ההנדסית שיש לתכנן לגביה?

כאמור אין צורך בקונסטרוקציות, חומרי בנייה, הקמת תשתית וטרחה מרובה. התהליך הוא קצר ויעיל ויעניק לכם חדר סגור בפאנלים בכל צבע שתבחרו. תוכלו להיות בטוחים שהסגירה הזו היא לטווח ארוך והיא גם יוצרת בידוד ומונעת כניסה של חום או קור.

חשוב לנו לומר כי אחרי מאות לקוחות מרוצים שנהנים עכשיו ממרפסת סגורה, אטומה ומבודדת, יש לנו את כל הניסיון הנדרש להפוך את התהליך הזה לקל מהיר ופשוט עם ביצוע ורמת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

שאלות נפוצות על סגירת מרפסת

אין צורך בהיתר בנייה אלא רק באישור של השכנים.

אכן כך- הפאנלים מותקנים באופן כזה שהם בולמים כניסה או יציאה של חום וקור.

מדובר בפרופילים אשר הוכיחו את עצמם מעל ומעבר כעמידים, חזקים וחסינים בפני כל מזג אוויר, מבודדים את החלל ומגנים עליו. מונעים כאמור כניסה של חום וקור ואף מבודדים רעש.

ניתן לסיים עבודה של סגירת מרפסת תוך יומיים בלבד מרגע תחילת העבודה.

ניצן להזמין בצעי לבן, קרם או אפור - אילו הם צבעי הסטנדרט וכל צבע אחר לפי הזמנה.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן