סגירת חורף לפרגולה חשמלית

סגירת חורף לפרגולה חשמלית מבית NS PANEL

הצורך שלנו, הישראלים, במרפסת הוא כמעט כמו הצורך באוויר לנשימה. סגירת חורף לפרגולה חשמלית מסייעת לנו ליהנות מהמרפסת שלנו גם בימי החורף. אבל אם חושבים על זה לעומק, סגירת חורף זה דבר שיכול להיות שימושי לא רק בימי החורף אלא גם בימי הקיץ. היתרון המובהק שיש לסגירת חורף לפרגולה על פני סגירות החורף האחרות הוא קודם כול בנוחות התפעולית והאפשרות לפתוח ולסגור את הפרגולה ללא כל מאמץ.

אצלנו בחברת NS Panel תמצאו מגוון של סגירות חורף לפרגולות, לצד אפשרויות אחרות לסגירת חורף. את כל המוצרים שלנו אנחנו מייצרים במפעל שלנו, שהוא מהמתקדמים והמשוכללים בארץ ואנו מתחייבים למוצרים איכותיים וברמה הגבוהה ביותר.

למה לבחור בסגירת חורף לפרגולה חשמלית?

בואו ונדמיין סיטואציה שבה יש לנו פרגולה, אך אין לנו סגירת חורף לפרגולה. במצב שכזה, ולא משנה אם מדובר בימי קיץ או בימי חורף, אנחנו למעשה תלויים בחסדי מזג האוויר כדי שנוכל ליהנות מישיבה במרפסת שלנו. אבל סגירת חורף למרפסת מאפשרת לנו להפוך את החלל הפתוח לחלל סגור ועל ידי כך ליהנות מישיבה תחת הפרגולה לאורך כל ימות השנה.

כדי להבין בצורה הטובה ביותר מדוע שווה לבחור בסגירת חורף לפרגולה חשמלית מכל שאר סגירות החורף, ריכזנו כמה מהיתרונות הבולטים של סוג סגירה זה.

  • שליטה מלאה על סגירת החורף – סגירת חורף לפרגולה חשמלית היא אומנם פתרון קבע להצללת וקירוי הפרגולה, אך הייחוד של שיטה זו נעוץ ביכולת לפתוח ולסגור את הפרגולה במלואה. בניגוד לפתרונות הצללה אחרים, את הסגירה החשמלית אנחנו לא צריכים לאפסן בצד כשהיא לא בשימוש כיוון שהיא פשוט מתקפלת בתוך עצמה. שימו לב שפתרונות סגירה אחרים מציעים גם הם את היכולת לשלוט על זווית הפתיחה, אך הם לא מאפשרים פתיחה וסגירה מלאה.

  • שימוש לאורך כל השנה – לא משנה אם הפרגולה שלכם נמצאת במרפסת או בחצר הפרטית, השימוש שלכם בה תלוי ברובו במזג האוויר. אם יש רוחות עזות, או אם יורד גשם זלעפות אי אפשר לשבת וליהנות מהאוויר. אבל בעזרת סגירת חורף מותאמת לפרגולה חשמלית שנפתחת ונסגרת בהתאם לצורך, המתחם הופך להיות סגור ומבודד ועל ידי כך ניתן לשבת בו גם בזמן שסוער בחוץ.

  • השבחת הנכס – במקרה שהדירה בה אתם גרים בבעלותכם, התקנה של סגירת חורף חשמלית תסייע לכם להשביח את הנכס ולעלות את שוויו. העובדה שסגירת הפרגולה מאפשרת שימוש בו כבחדר נוסף, למעשה מגדילה את מרחב הבית ובכך שווי הערך עולה.

 

מה מיוחד בסגירת החורף לפרגולה חשמלית מבית NS Panel?

כשמדובר על סגירת חורף לפרגולה, ולא משנה אם אנחנו מדברים כרגע על סגירה חשמלית או לא, אנחנו צריכים להביא בחשבון שני דברים מרכזיים – איכות חומרי הגלם והבטיחות הכללית של המבנה. ב – NS Panel אנחנו שמים דגש מרבי על שני האלמנטים האלו על ידי כך שאנחנו מייצרים בעצמנו את כל הפנלים המבודדים המשמשים לסגירות חורף ובנוסף אנו גם דואגים להתקנה בטוחה.

את כל שלבי עיבוד האלומיניום וייצור הפנל המבודד במפעל המתקדם שלנו במרכז הארץ אנו מבצעים עם בקרת איכות מוקפדת לאורך כל שלבי התהליך. צוות העובדים המנוסה שלנו אחראי על ביצוע המלאכה והכול נעשה על פי הסטנדרטים ותווי התקן המחמירים ביותר בתעשייה.

חשוב לנו לציין שאנו עובדים גם עם קבלני בניה קלה, ספקים ומתקינים עצמאים אך אנו גם עובדים עם אנשים פרטיים שרוצים להזמין דרכינו, מהמפעל ישירות, סגירת חורף עם פרגולה חשמלית וליהנות מאיכות מוצר גבוהה ביותר עם התקנה בטוחה ומקצועית והכל ללא פערי תיווך.

צרו אתנו קשר עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר בעבור סגירת חורף לפרגולה חשמלית.

שאלות נפוצות על סגירת חורף לפרגולה

התחום של סגירת חורף הוא רחב ויש בו פתרונות שונים כמו למשל סגירת חורף עם בד שמשונית, סגירת חורף עם פנל מבודד וגם סגירת חורף עם פרגולה. ההבדל העיקרי הוא בחומר הגלם שמשמש אותנו לבצע את הסגירה (סוג הפנל המבודד) ובשאלה עד כמה סגירת החורף שלנו קבועה ומקובעת או שסגירת החורף שלנו מאפשרת קיפול או פתיחה של אחת הדפנות (פנלים) או הגג (פרגולה).

לגודל הפרגולה יש את ההשפעה הגדולה ביותר על המחיר הסופי. ככל שהיקף העבודה וכמות חומרי הגלם הדרושים לבצע אותה גדולים, כך המחיר יהיה גבוה יותר. אבל חשוב לדעת שהמחיר למ"ר יורד ככל שאנחנו רוצים סגירה גדולה יותר.

אנחנו ב – NS Panel עובדים גם עם אנשי מקצוע וגם עם לקוחות פרטיים. בעבור אנשי מקצוע אנחנו מציעים ייצור של סגירות חורף ופנלים מבודד בכמות סיטונאית, לעומת הלקוחות הפרטיים להם השירות שלנו מכיל בתוכו גם שירותי התקנה.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן