תוספת בניה קלה

תוספת בניה קלה למגורים - מהיר קל ופשוט

בשנים האחרונות תחום הבניה הקלה צובר תאוצה בישראל ויותר אנשים נחשפים לשיטת בניה זו ומגלים את היתרונות הרבים שלה. מי שכבר יש לו בית, אך מחפש לשדרגו או להרחיבו, פונה לחפש תוספת בניה קלה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אצלנו ב – NS Panel תמצאו את כל חומרי היסוד לבניה קלה. המומחיות שלנו היא בייצור פנל מבודד מפרופיל אלומיניום ואנחנו עובדים עם לקוחות פרטיים וגם עם קבלנים ואנשי מקצוע באספקה שוטפת של כל הנדרש לתוספת בניה קלה למגורים.

מה זה בניה קלה?

לבניה קלה ישנן שמות רבים כמו: בניה ירוקה, בניה מתועשת, בניה טרומית ועוד כינויים ושמות. המשותף לכלל השמות הוא בכך שהם מתארים את צורת הבניה או את היתרונות שלה. באופן הפשוט ביותר נגיד כי בניה קלה היא שיטת בניה הדומה להרכבת לגו. במפעל ייחודי ומתקדם מייצרים את כל חלקי הבית מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ולאחר מכן משנעים את הכול לאתר הבניה ופשוט מרכיבים אל היסודות בבניה מודולרית.

בהקשר של תוספת בניה קלה אומנם אנחנו לא בונים בית מאפס, אבל העיקרון הוא אותו העיקרון. מייצרים במפעל את החלקים העיקריים שלהם אנו נדרשים לביצוע העבודה ולאחר מכן מרכיבים אותם על התשתית שהכנו מראש.

מה אפשר לעשות עם תוספת בניה קלה

 • סגירת מרפסת
 • סגירת חדר שמש
 • הוספת פרגולה
 • סגירת חורף
 • הוספת חדר
 • הוספת קומה
 • בניית יחידת דיור

 

תוספת בניה קלה במרפסת פנטהאוז
תוספת בניה קלה בירושלים

מה הן היתרונות בבניה קלה?

 • איכות
  שיטת הבניה הקלה נחשבת כשיטת הבניה האיכותית ביותר. האיכות הזו מתבטאת בראש ובראשונה באיכות חומרי הגלם המשמשים אותנו להקמת תוספת בניה. בדרך כלל נשתמש בפנלים מבודדים וקירות גבס כדי להבטיח את הבידוד האיכותי ביותר הן מבחינה תרמית והן מבחינה אקוסטית. אבל האיכות של תוספת הבניה הקלה לא עוצרת שם, למעשה מדובר בבניה איכותית יותר מהבניה המסורתית גם בהקשר שהיא מחזיקה מעמד שנים רבות יותר.
 • מהירות
  כדי להקים תוספת בניה קלה אנחנו לא צריכים לבצע עבודות רבות בבית, למעשה מרבית העבודה לא נעשית בבית כי אם במפעל. כדי לבנות למשל סגירת חורף לפרגולה חשמלית נצטרך כמה שעות עבודה וכדי לבנות יחידת דיור שלמה לא נצטרך יותר משבוע ימים. רק כדי לסבר את האוזן, בנייה של בית שלם בעזרת בניה קלה לוקחת בממוצע חצי שנה מרגע ההזמנה ועד הרגע שבו מקבלים את המפתחות לבית המוכן.
 • מחיר
  אם נסתכל רגע על מחירי חומרי הגלם שבהם משתמשים בתוספות בניה קלה, אז נראה כי מחירם יקר יותר מאשר חומרי הגלם האחרים. אבל המחיר הזה לא באמת משתקף במחיר הסופי שאותו הלקוח משלם. העבודה המהירה והעובדה שחלק הארי של הייצור נעשה במפעל על ידי מכונות מתקדמות מסייעות למחיר הסופי להיות לעיתים קרובות נמוך יותר מאשר לו היינו בוחרים בשיטת בניה אחרת.
 • איכות הסביבה
  כמובן שאנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה ששיטת הבניה הקלה בכללותה נחשבת לשיטת הבניה האקולוגית והסביבתית ביותר. במקום לייצר זיהום סביבתי רב בעת העבודה באתר בניה עם משאיות וכל המכשירים המיושנים, אנחנו מייצרים במפעל את כל חומרי הגלם בצורה מדויקת ומבוקרת כדי שלא יהיה זיהום סביבתי מיותר. גם העבודה שהבניה הסופית מבודדת בצורה הרמטית יותר מבטיחה שימוש פחות באנרגיה כדי לחמם או לקרר את הבית.

 

מה ההשלכות החוקיות של תוספת בניה קלה?

לפני שמתחילים לבנות תוספת בניה קלה בבית, ולא משנה אם מדובר על הקמת פרגולה או הוספת קומה לבית, חשוב מאוד לבדוק את נושא האישורים. כל בית ומבנה בישראל מקבל אישור על סמך תכניות מפורטות שיש להגיש למהנדס העיר (או המועצה המקומית) וכדי לבצע תוספת בניה, יש צורך לקבל את האישורים המתאימים. זו ההזדמנות להגיד כי תוספות בניה קלה בדרך כלל מקבלות אישור מהיר יותר מהמהנדס. את האישור המדובר יש לקבל גם אם מדובר על בית פרטי וגם עם מדובר על בניין משותף.

תוספת בניה קלה במרפסת

שאלות נפוצות על תוספת בניה קלה

אנחנו מתמחים בייצור של פנלים מבודדים, פרופילי אלומיניום, סגירות חורף ועוד דברים שדורשים עבודת ידיים ותשומת לב לפרטים הקטנים. לצערנו אנחנו לא מתעסקים בהליכים הבירוקרטיים אלא רק מספקים את חומר הגלם האיכותי ביותר לפרויקטים העתידיים לקום.

כחלק מה"אני מאמין" שלנו ב – NS Panel אנחנו עובדים גם עם קבלנים וספקים וגם עם לקוחות פרטיים. בעבורנו האתגר של לעמוד בהזמנה סיטונאית גדולה הוא זהה לאתגר שבייצור נקודתי בעבור לקוח אחד. גם בזה וגם בזה אנחנו עושים את העבודה הטובה ביותר שאנחנו יכולים להציע והתוצאה מתבטאת בשביעות הרצון הגבוהה של כלל הלקוחות שלנו

בוודאי. אנחנו מייצרים לפי הזמנה כך שאפשר להזמין מאיתנו כל פרויקט שרוצים לבצע לבד. אבל חשוב להגיד כי בנוסף לייצור, אנחנו מציעים גם שירותי הרכבה בעבור לקוחות פרטיים כך שאם אתם לא באמת רוצים להרכיב לבד אנחנו נשמח לעשות זאת בעבורכם.

זוהי כמובן שאלת השאלות ולצערנו אי אפשר לציין מחיר אחד כיוון שכל פרויקט דורש חומרי גלם אחרים ובכמויות משתנות. מה שכן אנחנו יכולים לומר בוודאות הוא שפתרון של תוספת בניה קלה הוא חסכוני הרבה יותר מבנייה רגילה.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן