סגירת מרפסת שמש

סגירת מרפסת שמש עם הפנלים של NS PANEL

מדובר על מרפסת סגורה עם חלונות רבים שהשמש שוטפת אותה ומאפשרת לנו ליהנות מקרני השמש. האתגר היחיד עם מרפסות שמש זה שהן לא כל כך מתאימות לאקלים הישראלי. גם העובדה שהשמש בארץ יוקדת וקופחת, וגם העובדה שבימות החורף אי אפשר להשתמש במרפסת כלל וכלל, גרמו לכך שכיום נדיר למצוא דירות חדשות עם מרפסות שמש ואת המרפסות הקיימות נהוג לסגור בעזרת סגירת מרפסת שמש ייעודית.

סגירת מרפסת מאפשרת לנו ליהנות מהמרפסת שלנו לאורך כל השנה – גם כשבחוץ השמש לוהטת וגם כשהגשם והרוחות מנשבות. כך אפשר לנצל את שטח הבית בצורה המקסימלית ואפילו להגדיל את ערכו בשוק. חברת NS Panel מתמחה בייצור, שיווק והתקנה של פרופיל אלומיניום המותאמים בצורה מקסימלית לביצוע משימות כמו סגירת מרפסת שמש.

מדוע לבחור בנו לביצוע סגירת מרפסת?

חברת NS Panel היא מהחברות המובילות והחדשניות ביותר בענף ייצור פנלים מבודדים העשויים מפרופיל אלומיניום איכותי. כחברה מובילה חשוב לנו לשמור על קשר ישיר עם הלקוחות שלנו ולהשקיע את כל כולנו בייצור האיכותי ביותר. ברשותנו מפעל האלומיניום המשוכלל והמתקדם ביותר בישראל וצוות העובדים שלנו מיומן ומנוסה בעבודות אלומיניום.

מאז יום הקמתנו חרטנו על דגלנו את הייצור האיכותי ואת קשרי הלקוחות שלנו. שני הדברים האלו הם שעומדים בלב החברה שלנו ומלווים אותנו בכל יום במפעל. המוצרים שלנו עומדים בתווי התקן הישראלים והאירופאים שנחשבים למחמירים ביותר בעולם. יתרה מזאת אנחנו מבצעים בדיקות איכות קבועות לאורך כל שלבי הייצור ואם צריך אנחנו גם שולחים צוותי התקנה מקצועיים כדי שיוודאו שהמוצר מותקן בצורתו הטובה ביותר.

בכל הקשור לסגירת מרפסת שמש אנחנו מתחייבים למוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, וכמובן שגם במחירים הנוחים ביותר, היישר מהמפעל שלנו ללא פערי תיווך.  נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

היתרונות בשימוש בפנל מבודד לסגירת מרפסת שמש

פעם כדי לבצע סגירת מרפסת, ולא משנה אם מדובר היה על מרפסת שמש או מרפסת רגילה, היינו צריכים להשתמש בחומרים בנייה כבדים ויקרים כמו בטון ולבנים. כיום יש לנו פתרונות הצללה וקירוי מתקדמים שמאפשרים לנו לבצע סגירות מרפסת בקלות ובמהירות, אך חשוב מכך באיכות ובצורה אסתטית. סגירת מרפסת שמש מאלומיניום היא כיום פסגת היצירה של סגירת מרפסות בזכות התכונות הרבות שיש לאלומיניום כחומר גלם.

בואו ונראה כמה מאותן יתרונות:

  • בידוד איכותי – השימוש בפנל מבודד ובפרופילי אלומיניום לביצוע סגירת מרפסת שמש מבטיח כי רמת האיטום של המרפסת תהיה הגבוה ביותר שאפשר להשיג. האלומיניום הוא חומר שבאופן אינהרנטי מספק תכונות איטום איכותיות, אך בשילוב עם הפוליסטירן המוקצף שמוחדר אל הפנל המבודד אפשר להשיג בידוד אקוסטי ותרמי ברמה איכותית עוד יותר.

  • התאמה מלאה למרפסת – האלומיניום מאפשר לנו גמישות עיצובית ורמת דיוק שאין כדוגמתה. העובדה שאנחנו מייצרים את כל חלקי האלומיניום במפעל מבטיחה שנוכל לייצר בעבורכם סגירת מרפסת שמש שתתאים לרצונותיכם במאת האחוזים.

  • שמירה על המרפסת – ללא סגירת מרפסת שמש אין באמת טעם להשקיע בריהוט למרפסת. הלחות, הגשמים והשמש הישירה פוגמים בכל רהיט שנציב במרפסת ולכן אנשים רבים בוחרים מראש שלא להשקיע במרפסת שלהם. התקנה של סגירה איכותית במרפסת לא רק מאפשרת לנו ליהנות מהמרפסת, אלא היא גם שומרת על הריהוט בכך שהיא מגנה עליו מפגעי מזג האוויר.

  • אסתטיקה משודרגת – סגירת מרפסת שמש מאופיינת בכך שהיא לא גורעת ממראה המרפסת, אלא היא משדרגת אותה ומוסיפה לה אלמנטים עיצוביים חדשים. קיימים סוגים שונים של סגירות מרפסת שמש כאשר לכל אחת מהאפשרויות ישנן היתרונות האסתטיים שלה.


סוגי סגירות של מרפסות

  • מרקיזה – סוכך מרקיזה הוא פתרון נוח ומוכח לסגירת מרפסת שמש. המרקיזה עשויה קונסטרוקציית אלומיניום ייחודית שעליה מחברים יריעת פלסטיק אטומה. צורתה העיגולית מאפשרת את ההגנה מפני השמש והגשם, והקונסטרוקציה הייחודית של המרקיזה מאפשרת פתיחה וסגירה בהתאם למזג האוויר.

  • סגירה חשמלית – בניגוד למרקיזה שאותה צריך לקפל ולפתוח באופן ידני, קיימת כיום האפשרות לבחור בסגירת מרפסת שמש חשמלית שמעניקה שליטה מלאה ונוחה על כל מצב הסגירה. כדי לשמור על המנגנון החשמלי, הסגירה החשמלית עשויה מאלומיניום ומורכבת בתוכה מערכת ייחודית ששומרת על מעגלי החשמל מלבוא במגע עם מים.

  • סוכך מסילות – בעזרת פרופילי אלומיניום מייצרים מסילות עמידות ואיכותיות שעליהן מרכיבים חלונות. סוג זה של סגירה הופך את המרפסת להיות יותר חדר מאשר מרפסת, אך בזכות העובדה שאפשר לפתוח את החלונות במלואם עדיין אפשר ליהנות מיתרונות המרפסת.

  • פרגולה אלומיניום – את הפרגולה אין צורך להכיר, אבל בעוד שאת הפרגולות שכולנו מכירים היו מייצרים מעץ שמתבלה, את הפרגולה המודרנית מייצרים מאלומיניום איכותי בגוון עץ. כך אפשר ליהנות מחוזק ומעמידות, אך לא לוותר על הנראות והאסתטיקה של העץ.

שאלות נפוצות על סגירת מרפסת שמש

אנחנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות. יש לנו שתי מחלקות עיקריות במפעל האלומיניום שלנו כאשר הראשונה מתמחה בעבודה מול לקוחות פרטיים שמעוניינים בייצור והתקנה, והמחלקה השנייה מתמחה בעבודה מול אנשי מקצוע ומספקת ייצור סיטונאי.

מרפסת שמש לפי ההגדרה היבשה היא מרפסת שיוצאת מקיר הבניין והיא חשופה מכל צדדיה, זאת אומרת שאין לה קירוי מלמעלה ואין לה קירות בצדדים.

לא. רפורמת הפרגולות מדברת רק על קירוי והקמה של פרגולות והיא לא מכילה תחתיה שום התייחסות לסגירת מרפסת שמש. למעשה, על פי החוק היבש יש לקבל את כל ההיתרים הנדרשים בהתאם לשיטת הבניה וחומרי הגלם שבוחרים לעבוד עימם

ככלל אצבע, בכל פעם שתרצו לסגור מרפסת עם גג תדרשו לקבל היתרים מהעירייה. אבל כדי לחסוך את כל הבירוקרטיה הסבוכה אפשר לבחור בחומרי הגלם של שיטת הבניה הקלה שבאופן מסורתי מקבלים היתרים מהר יותר. זאת אומרת שאם תבחרו לסגור מרפסת שמש עם אלומיניום ופנל מבודד תוכלו לקבל אישור מהיר יותר מאשר אם תרצו לסגור את המרפסת בדרכים אחרות.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן