סגירת חורף לפרגולה

סגירת חורף לפרגולה מבית NS PANEL

החורף הישראלי הוא אולי לא מהקשים בעולם, אך מספיק יום אחד בשנה של סערה וגשמים עזים כדי שנבין את החשיבות של סגירת חורף לפרגולה. כמעט בכל בית בישראל יש מרפסת או חצר, אבל כדי שנוכל ליהנות מהן לאורך כל ימות השנה מומלץ שנצטייד גם בסוכך שיגן עלינו מהשמש היוקדת בימי הקיץ החמים וגם בסגירת חורף מבודדת שתשלים את אשר הפרגולה או הסוכך לא יכולים להעניק.

אפשרויות סגירת החורף לפרגולה של חברת NS Panel מעניקות לך את כל מה שאפשר לבקש מסגירת חורף – שימוש רציף לאורך כל ימות השנה, הגנה מפני פגעי מזג האוויר ואסתטיות מהמעלה הראשונה.

צרו אתנו קשר עוד היום להזמנות ולקבלת פרטים נוספים על השירותים השונים שלנו

מגוון פתרונות לסגירות חורף לפרגולה

  • סגירה באמצעות פרגולה ופנל מבודד – סגירת חורף העשויה מפרגולה ופנל מבודד היא סוג הסגירה הבסיסית ביותר. מדובר על סגירה קבועה שמותקנת על הפרגולה ומגנה מפני גשם ושמש ישירה.

  • סגירת חורף מתקפלת – כיוון שהחורף הישראלי הוא לא הגשום ביותר, ישנם כאלו שמחפשים סגירת חורף שאפשר לסגור ולפתוח אותה לפי הצורך. בדיוק למען מטרה זו הומצאה סגירת החורף המתקפלת שמשלבת קונסטרוקציית אלומיניום עם מנגנונים מיוחדים שמאפשרים פתיחה וסגירה ידנית.

  • סגירת חורף לפרגולה חשמלית – המילה האחרונה בתחום סגירות החורף לפרגולה היא סגירת החורף לפרגולה החשמלית שמאפשרת שליטה מלאה על כל אחד משלבי הסוגר. בעזרת מערכות ייחודיות אפשר לפתוח ולסגור את הפרגולה כאוות נפשנו, וישנה גם האפשרות לשלב שלבים עם מרזבים שמורכבים בתוכם.

  • סגירת חורף לעסקים – ההבדל העיקרי בסגירת חורף לעסקים זה שנהוג להוסיף להם בד שמשונית שנמתח מקצה סגירת החורף ועד לרצפה. סגירת החורף לעסקים הופכת את החלל החיצוני לסגור ומוגן, והיא גם מאפשרת לשווק ולפרסם על גבי הבד עצמו.

 

היתרונות של סגירת חורף לפרגולה

  • מספקת הגנה מפני הגשם
  • מספקת הגנה מפני שמש ישירה
  • מספקת הגנה מפני רוחות
  • מגדילה את השטח הפנוי בבית

 

למה כדאי לפנות אלינו לסגירת חורף?

במפעל האלומיניום המשוכלל שלנו אנחנו מייצרים פנלים מבודדים שעשויים מלוחות אלומיניום איכותיים שיכולים לשמש לסגירת חורף לשימושים רבים, פרטיים ועסקיים. בעזרת שימוש במכונות המתקדמות בעולם ובעזרת צוות העובדים המנוסה והמיומן שלנו, אנחנו מבצעים את כל שלבי העיבוד והייצור בעצמנו כדי להבטיח את איכות מוצרינו.

האלומיניום הוא חומר גלם ייחודי בכך שלמרות שנוח לעבוד אתו ואפשר לעבד אותו לכדי כל צורה שאנחנו צריכים, הוא משמר בתצורתו הסופית את החוזק המבני והטכני שמאפשרים לו להחזיק עומסים גדולים. העובדה שאנחנו מייצרים את כל חלקי סגירת החורף לפרגולה במפעל שלנו מאפשרת לנו לייצר את החלקים באורכים משתנים ובעובי הדרוש. את לוחות האלומיניום שלנו אפשר להתקין בצורה ישירה במקומם באמצעות מחברים ייעודיים ואין צורך להשתמש בקונסטרוקציה נוספת כדי לאבטח או לגבות את חלוקת המשקל.

חומרי הגלם שלנו, כמו גם המוצרים הסופיים, עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בתחום הבניה והם מחזיקים מעמד לאורך שנים ארוכות ללא התפתחות קורוזיה כך שלא יהיה צורך לצבוע אותן מחדש.

שאלות נפוצות על סגירת חורף לפרגולה

סגירת מרפסת היא התהליך שבו לוקחים מרפסת פתוחה וסוגרים אותה כדי לייצר עוד חדר בבית. לעומת זאת, סגירת חורף לפרגולה משמרת את התכונות של המרפסת או של החצר, אבל מספקת בנוסף הגנה מפני גשמים ורוחות.

סגירת חורף קבועה לפרגולה מתייחסת בעיקר לעובדה שאת הגג עצמו (הפרגולה) אי אפשר לקפל והיא קבועה. אבל אם נתייחס לחלק של החזית אז אפשר לבחור בין גליוטינה חשמלית, חלון נאסף, בד שמשונית או כל מיני פתרונות הצללה אחרים הקשורים לצדי המבנה או המרפסת שניתן לקפל כמובן.

בעבר היה לא פשוט לקבל אישורים לפרגולות אולם מאז "חוק הפרגולות" המצב השתנה לטובה. כיום החוק עבר שינויים רבים ובזכות הבניה הקלה אפשר לקבל אישורים ללא בעיה.

באפשרותנו להציע גם שירותי התקנה של סגירות חורף לפרגולה וגם ייצור סיטונאי בעבור מתקינים וקבלנים. המפעל שלנו ערוך להתמודד עם כל סוגי ההזמנות וכמו שנאמר, יש לנו צוותי התקנה שמוכנים בכל עת לבצע התקנות איכותיות לפי הזמנה.

לוגו של אן. אס. פנל - רקע ריבוע שחור עם כיתוב

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן