סגירת חורף לעסקים

סגירת חורף לעסקים - מזמינים ישירות מהמפעל

אמנם השם סגירת חורף לעסקים ישר שולח אותנו לדמיין ימים גשומים וסוערים, אך למעשה היתרונות של סגירת חורף לא נעצרים רק בעונה זו אלא שאפשר ליהנות מהן לאורך כל השנה. אם בחוץ יורד גשם והקור חודר לעצמות או אם החום והלחות לא מאפשרים לנשום, בעזרת התאמות פשוטות של התוספים הנלווים אפשר לקבל את הפתרון המושלם שיתאים לסיטואציה.

חברת NS Panel היא מהמובילות בייצור של סגירות חורף מעוצבות ואיכותיות המתאימות לכל מטרה ועומדות בכל התקנים הרלוונטיים. באפשרותנו לייצר בעבורכם סגירות שמותאמות בצורה מושלמת לצרכיכם, וכך תוכלו לשמור על צביון העסק שלכם וליהנות מכל היתרונות שיש לסגירה החיצונית להציע. לפרטים נוספים והזמנות - צרו אתנו קשר עוד היום.

 

סגירת חורף לעסקים - ראשון לציון

מהן האפשרויות לסגירת חורף לעסקים?

הכוונה בסגירת חורף לעסקים היא די פשוטה, מדובר על כל אמצעי הצללה וקירוי שהופך אזור פתוח לשטח סגור. כיוון שסגירת השטח מוכרחה להיות איכותית, אי אפשר להסתפק פשוט בהצבה של ציליות או שמשיות והפתרון הטוב ביותר הוא סגירת חורף מקצועית. אם אתם חוששים כי הפתרון הזה לא יעבוד בעבור העסק שלכם אז חשוב כי תדעו שקיימים סוגים שונים של סגירות חורף לעסקים ובהתאם לצרכים שלכם, האסתטיים והפרקטיים, תוכלו לבחור את הסגירה שמתאימה לכם.

אף על פי שקיימים דגמים רבים של סגירות אפשריות, אפשר לחלק את מרביתן לתתי הקטגוריות הבאות:

 • סגירת חורף קבועה – לסגירת חורף קבועה יש את המראה המנצח, מדובר על סגירה איכותית העשויה מחומרים כמו זכוכית או פנלים מבודדים והיא ניתנת לעיצוב בהתאם לדרישות העסק. כפתרון סגירת חורף לעסקים נחשבת הסגירה הקבועה לפתרון שנפוץ פחות כיוון שהרבה מהעסקים מעדיפים את האפשרות להציע ללקוחותיהם חצר פתוחה מאשר אזור מקורה. אך אלו אשר בוחרים בסגירת חורף קבועה מרוויחים את האיכות הגבוהה ביותר בזכות כך שהם יכולים לשלוט על עיצוב הסגירה בצורה מלאה ולהוסיף לה אלמנטים כמו תנורי חימום ותאורה עילית בצורה כזו שהעסק כולו יקבל מראה חדיש ומושך יותר.

 • סגירת חורף מתקפלת – סגירת חורף מתקפלת היא אחד מהפתרונות הנפוצים ביותר בקרב בעלי עסקים המבקשים לבצע סגירת חורף בעסק. הסיבה שהסגירה הזו כל כך מבוקשת היא פשוטה, מדובר על משהו זמני אך איכותי שמאפשר לעסק להתנהל בצורה חלקה לאורך כל השנה. עוד דבר שהופך את הבחירה בסגירת מתקפלת לפתרון שאפשר לראות בהרבה מקומות זו העובדה שאפשר למתג את הסגירה בקלות ובכך להרוויח עוד שטח פרסומי בעבור העסק.

 • סגירת מרקיזה – באמצעות התקנה של סוכך מרקיזה העסק מקבל שליטה מלאה על פתיחה וסגירה של הרחבה שמעליה מותקן הסוכך. המרקיזה היא אומנם לא פתרון חדיש, אך כיוון שאפשר לשלוט בצורה מלאה על הפתיחה ועל הסגירה שלה והיא לא תופסת שטח על האדמה, מדובר על אחד הפתרונות הנפוצים ביותר בכל הקשור לסגירת חורף למסעדות.

 • סגירה זמנית – סגירת החורף הזמנית מבוססת על טכנולוגיה חדישה וייחודית שמאפשרת לבעל העסק להרכיב ולהוריד את הסגירה כולה בכמה צעדים פשוטים. כיוון שמזג האוויר בארץ הוא לא כזה שדורש סגירת חורף לאורך תקופה ארוכה, אך בהחלט יש ימים בקיץ שדורשים סגירה בשביל שנוכל לקרר, הסגירה הזמנית מעניקה לבעלי עסקים גמישות מלאה ולכן רבים מהם בוחרים לאחרונה להתקין סגירה זו בעסקיהם.

 • סגירת זכוכית – סגירת החורף באמצעות זכוכית נחשבת לסגירה היקרה ביותר כיוון שהיא דורשת גם התקנה של מסילות ייחודיות לצד הזכוכית. סגירת חורף לעסקים העשויה זכוכית נחשבת ליוקרתית והמרשימה ביותר, אך כאמור מחירה היקר והעובדה שמדובר על סגירה קבועה שאי אפשר לקפל הן הסיבות שאין הרבה עסקים שבוחרים בסוג סגירה זו.
סגירת חורף לעסקים - בית קפה במתחם חיצוני
סגירת חורף לעסק של פרחים

היתרונות של סגירת חורף לעסקים

 • בזכות סגירת החורף לעסק אתם יכולים ליהנות מכל השטחים הנלווים לעסק לאורך כל השנה.
 • חזית סגירת החורף היא שטח פנוי שאפשר לנצלו לטובת שיווק וקידום העסק.
 • לקוחות תופסים את הצבת סגירת החורף ככלי של העסק לבוא לקראתם ולכן הם נוטים להעריך יותר עסקים שמתקינים סגירה שכזו.
 • הסגירה מספקת הגנה מלאה על הציוד הפיזי של העסק – כיסאות, שולחנות וכו'.
 • מרבית סגירות החורף לעסקים לא דורשות רישוי מיוחד ו/או קבלת היתר מהרשות המקומית.
 • התאמה מלאה של סגירת החורף לתנאי השטח וצרכי העסק.

 

היתרונות האלו הן היתרונות המשותפים לכלל סוגי סגירות החורף, אך כמובן שלכל סוג של סגירת חורף יש את היתרונות שלה. כך למשל סגירה קבועה שבונים אותה באמצעות פנלים מבודדים וחומרי איטום איכותיים מספקת גם חיסכון בהוצאות החשמל כיוון שאין צורך לחמם או לקרר את החלל באותה עוצמה שהיינו צריכים לולא היינו מתקינים סוגר שכזה.

הרגולציה של סגירת חורף לעסק

בעבר התקנה של סגירת חורף בעסקים נחשבה לפעולה שהייתה כרוכה בבירוקרטיה רבה ובקבלת היתרים מהרשויות הרלוונטיות. אך בזכות התירה שהוגשה לבית המשפט לאחר שעיריית הרצליה סירבה להעניק רישיון שכזה למסעדה בשטחה, נקבע כי כל עסק ומסעדה רשאים להתקין סגירת חורף ללא קבלת כל היתר, בתנאי שמדובר על סגירה זמנית ועל בעל העסק לדווח לרשות המקומית עד מתי הסגירה תישאר במקומה.

התקנות האלו אומנם היו טובות יותר מאלו שהיו בעבר, אך בשנת 2014 התקנות האלו שודרגו עוד יותר וכיום אפשר להתקין סגירת חורף לעסק גם בלי שנצטרך לדווח על כך לעירייה. הדבר היחידי שחייבים להביא בחשבון זה שחייבים להשתמש בחומרים ספציפיים כדי שהבניה תחשב "עבודה מצומצמת" ולכן עסקים רבים מעדיפים פתרונות קירוי והצללה זמניים ולא קבועים, כי ככה הם לא צריכים לשלם מיסים על הסגירה עצמה.

אצלנו בחברת NS Panel תקבלו ליווי צמוד לאורך כל התהליך – משלב הייעוץ והבחירה בסוג הסגירה שמתאים לעסק שלכם ועד שנסיים לנקות את השטח לאחר ההתקנה. הצוות המקצועי שלנו מתמחה בהתקנה מהירה ואיכותית של סגירות חורף ובאפשרותנו לייצר בעבורכם את הסגירה המושלמת. חייגו אלינו עוד היום להזמנות ופרטים נוספים.

שאלות נפוצות על סגירת חורף לעסקים

אצלנו ב – NS Panel תוכלו לבחור בין שתי האופציות האלו. יש לנו דגמים מוכנים של סגירות חורף שעוצבו במיוחד לאקלים הישראלי, אך לצד זאת אנחנו מייצרים בעבור לקוחותינו גם סגירות חורף מותאמות אישית לצרכי העסקים שלהם.

באופן עקרוני אם קיבלתם בעבר אישור להתקנה של סגירת חורף לעסק אז כל שעליכם לעשות זה לחדש את האישור הקיים, אך חשוב לשים לב כי לא שיניתם דבר בסגירה שלכם כי אז יהיה עליכם להוציא אישור מעודכן.

סגירות החורף לעסקים הם וורסטיליות ובעזרת תכנון נכון אפשר להתאים כל סוג של סגירה כך שתשתלב בצורה הרמונית עם החזון העיצובי של העסק. אין דבר כזה סוג אחד של סגירה שמתאים למסעדות וסוג אחר שמתאים לחנויות נעליים, הבחירה צריכה להיות אישית בהתאם לתנאי השטח ולרצונות של בעל העסק.

אם יש לנו במלאי את הסוג והדגם של סגירת החורף שאתם מעוניינים בו אז בוודאי שאפשר להזמין מעכשיו לעכשיו, אבל חשוב לדעת כי הדבר החשוב ביותר בסגירות חורף זו ההתאמה של המידות ולכן תמיד חשוב לבצע מדידות מדויקות לפני שמזמינים סגירה כלשהי. עוד דבר שחשוב לדעת הוא שיש סוגי סגירות שלוקח יותר זמן לייצר מהאחרות וכדאי לשאול גם בנוגע לכך.

סגירת חורף לעסקים - ראשון לציון

לקבלת ייעוץ והזמנות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..

דילוג לתוכן